KESİM İÇİN PETEK TABLA

KESİM İÇİN PETEK TABLA


Hareketli kesim tesgahı: Azaltılmış yansıma efekti Hızlı ve kolay montaj Çıkabilen uçlar XY lazerleri için uygundur Petek kesim tezgahı: Paslanmaz çelik çerçeve Önemli güç ve dayanıklılık Hızlı ve doğru konumlandırma için olan markalanan hizalama cetvelleri Azaltılmış yansıtma efekti Kolay entegre ve çıkan lazer Bütün markalama alanına ulaşabilir LS100-LS100Ex-LS900 ve LS900XP lazerleri için mevcuttur Bu Ürünü Paylaş:
Benzer Ürünler
LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 markalama istasyonu lazerle her türden veri markalar: seri numaraları, 2D Data Matrix kod, referanslar, logolar, vb. Küçük ve orta büyüklükteki parçalarınızı tanımlamada idealdir ve böylece üretkenliği de artırır.
LS100 Energy

LS100 Energy

LS100 Energy yüksek kalitede, ekonomik ve fiyatı uygun bir lazer gravür çözümüdür. Ekonomik, çok yönlü ve güvenilir, en küçük yerlerde bile kullanılabilir.
LW1 MANUEL LAZER KABİN

LW1 MANUEL LAZER KABİN

Lazer Çalışma İstasyonu çeşitlerimiz (veya markalama istasyonları) adapte edilebilen ve pratik çalışma alanları sağlar. Lazer teknoloji çeşidi kullanarak iş istasyonları tüm parçaların en iyi şekilde profesyonel markalanmasını garanti eder. Kompkat boyutu ve profesyonel kalite üretim hattından öte lazer markama için ideal çözümü sunar. İhtiyaçlarınız ve uygulamalarınza göre değişen farklı versiyonları mevcuttur. Bu çeşitler son derece kullanışlıdır ve özel durumlar söz konusu olduğunda ekonomik çözümler sunar, yarı otomatik sistem de bunlara dahildir. Kompakt ve sessizdir, küçükten orta boyda parçalara değişen hızlı tanımlama çözümü olarak idealdir. Lazer İstasyonu 1 basit ve ekonomik lazer markalama istasyonudur. Güvenli şekilde ofis ortamında veya tezgahta kurulabilir. Kompakt ve sessizdir, küçükten orta boyda parçalara değişen hızlı tanımlama çözümü olarak idealdir.