LS900

LS900


Gravograph'ın Ağır İş (sağlam) ve Büyük Format CO² lazer çözümleri maksimum üretkenliği endüstriyel uygulamalarda sağlamaktadır. Hızlı ve etkilidir, lazer markalama sistemlerimiz yüksek kalitede markalamayı hizmetinize sunmaktadır. LS900 büyük boyuttaki gravür ve kesim çözümüdür ve optimum üretkenliğe ulaşılması için mükemmeldir. LS900 Endüstriyel Lazerin yüzeyi toplam 610 x 610 mm. Orta ve büyük boyuttaki üretim etiketlerinin markalanması veya kesilmesi için idealdir.
Lazer Kaynak CO₂ (10,6µm) Güç 40 - 60 - 80 Watt Tüm boyut ve ağırlık Boyutlar (w, h, d) 1080 x 810 x 945 mm Ağırlık 180 kg Gravür alanı 610 x 610 mm Z askı 250 mm
Gravür ve etiket kesim • parça, kupa, hediye, deri veya cam parçalar, işaret panoları markalama. • foto markalama ve kauçuk tampon üretimi. • markalama, gravür ve plastik, • ahşap, akrilik, seramik, metal kaplama kesim. • Lazer, cam ve metal kesmez.
Bu Ürünü Paylaş:

Lazer gravür sistemi

LS900 büyük boyuttaki nesneler ve parti halinde üretilen parçaların gravür ve kesimi için ideal gravür ve kesim çözümüdür.

Küçük tabelalalar, güvenlik işaretleri, hediyelik kalemler ve cam, vb. ideal çözümdür.

Sağlam ve adapte edilebilir

Yüksek çözünürlüklü CO lazer ışını optimum okunabilirliği sağlar. Hız ve kılavuz keskinliği gravür ve kesim süresini en aza indirger. 

LS900 tezgahı adapte edilebilirliği sağlar ve materyal masrafını azaltır. Z'nin önemli direkt hareketi büyük boyuttaki nesneler de dahil olmak üzere plakaları ve diğer parçaları gravürlemeye olanak sağlar (cam, hediyelik setleri, borular, vb).

Önden erişim yükleme ve boşaltma işlemlerinin her zamankinden kolay şekilde yerine getirilmesine olanak sağlar ve tekerlekli duman çıkartıcı makinenin kullanımını elverişli hale getirir.

Üretkenliğin optimize edilmesi üzerine tasarlanmıştır

Bu son derece sağlam tasarım (mekanik olarak güçlendirilmiş çerçeve, ön-tanımlı doğrusal kılavuz çizgileri, vb.) LS900 makinesini son derece güvenilir hale getirir. Çift duman ve kir çıkartıcı sistem ve ayarlanabilen yardım fonksiyonu gravürün, kesimin ve iş ortamının kalitesisnin optimize edilmesine olanak sağlar.

Üretkenliğin optimize edilmesi için tasarlanan LS900 farklı fonksiyonları bir arada toplarken kurulum süresini azaltır ve her daim hazır halde bulunmasını sağlar: kırmızı nokta lazer, otomatik odak ayarı (autofocus), işlem süresi göstergesi ve iş bitimindeki alarm. 

Lazer

Kaynak

CO (10,6µm)

Güç

 40 - 60 - 80 Watt

Tüm boyut ve ağırlık

Boyutlar (w, h, d)

1080 x 810 x 945 mm

Ağırlık

180 kg

Gravür özellikleri

Gravür alanı

610 x 610 mm

Z askı

250 mm

Arayüz yazılımı

The Gravostyle™Graphic yazılımı iş üretmeyi her zamankinden  kolay hale getirir. Bu, gravür parametrelerinin sonraki iş için kaydedilmesine ve ileri fonksiyonların bir tıkla diğerlerinde de kullanılmasına izin verir (barkodlar, fotoğraflar, kauçuk mühürler, numaralar, vb.).

 

 

Benzer Ürünler
EGZOZ SİSTEMLERİ

EGZOZ SİSTEMLERİ

Çalışma alanının temizliği ve güvenliğini, optimum çalışma alanını filtre artık toplayıcılar garanti altına alır.
ÖZEL ÜRETİM LAZER KABİN

ÖZEL ÜRETİM LAZER KABİN

Gravograph lazer markalama istasyonları için olan kişiselleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Adapte edilen ve özel üretim için kullanılan bu çözüm talep üzerine kişiselleştirme işlerinde kullanılabilir, iş ortamına kolaylıkla entegre edilebilir. Özel geliştirmeler ve adaptasyonlar, büyük olsun küçük olsun, mükemmel şekilde günlük işlerinizden doğan ihtiyaçlarınızı karşılar.
LS1000XP

LS1000XP

Büyük formattaki CO₂ lazer gravür çözümleri Gravograph tarafından geliştirilmiştir. Kalite, know-how ve düşük masraf arasındaki doğru denge. LS1000XP Gravograph tarafından geliştirilmiştir ve farklı yenilikçi pek çok fonksiyonu tek bir çözüme entegre eder ve üretim sürecini kısaltır. İşlem hızı (4 m/saniye taramalı modda), CO2 lazer kaynakları (60W ile 150W arasında), ve optik seçimleri LS1000XP makinesini yüksek üretkenlik seviyelerini garanti eden hale getirir.