LS900

LS900


CO₂ Ağır iş : Gravograph'ın Ağır İş (sağlam) ve Büyük Format CO² lazer çözümleri maksimum üretkenliği endüstriyel uygulamalarda sağlamaktadır. Hızlı ve etkilidir, lazer markalama sistemlerimiz yüksek kalitede markalamayı hizmetinize sunmaktadır. LS900 büyük boyuttaki gravür ve kesim çözümüdür ve optimum üretkenliğe ulaşılması için mükemmeldir. LS900 Endüstriyel Lazerin yüzeyi toplam 610 x 610 mm. Orta ve büyük boyuttaki üretim etiketlerinin markalanması veya kesilmesi için idealdir. Bu Ürünü Paylaş:

Lazer gravür sistemi

LS900 büyük boyuttaki nesneler ve parti halinde üretilen parçaların gravür ve kesimi için ideal gravür ve kesim çözümüdür.

Küçük tabelalalar, güvenlik işaretleri, hediyelik kalemler ve cam, vb. ideal çözümdür.

Sağlam ve adapte edilebilir

Yüksek çözünürlüklü CO lazer ışını optimum okunabilirliği sağlar. Hız ve kılavuz keskinliği gravür ve kesim süresini en aza indirger. 

LS900 tezgahı adapte edilebilirliği sağlar ve materyal masrafını azaltır. Z'nin önemli direkt hareketi büyük boyuttaki nesneler de dahil olmak üzere plakaları ve diğer parçaları gravürlemeye olanak sağlar (cam, hediyelik setleri, borular, vb).

Önden erişim yükleme ve boşaltma işlemlerinin her zamankinden kolay şekilde yerine getirilmesine olanak sağlar ve tekerlekli duman çıkartıcı makinenin kullanımını elverişli hale getirir.

Üretkenliğin optimize edilmesi üzerine tasarlanmıştır

Bu son derece sağlam tasarım (mekanik olarak güçlendirilmiş çerçeve, ön-tanımlı doğrusal kılavuz çizgileri, vb.) LS900 makinesini son derece güvenilir hale getirir. Çift duman ve kir çıkartıcı sistem ve ayarlanabilen yardım fonksiyonu gravürün, kesimin ve iş ortamının kalitesisnin optimize edilmesine olanak sağlar.

Üretkenliğin optimize edilmesi için tasarlanan LS900 farklı fonksiyonları bir arada toplarken kurulum süresini azaltır ve her daim hazır halde bulunmasını sağlar: kırmızı nokta lazer, otomatik odak ayarı (autofocus), işlem süresi göstergesi ve iş bitimindeki alarm. 

Lazer

 Kaynak

 CO (10,6µm)

 Güç

 40 - 60 - 80 Watt

Tüm boyut ve ağırlık

 Boyutlar (w, h, d)

 1080 x 810 x 945 mm

 Ağırlık

 180 kg

Gravür özellikleri

 Gravür alanı

 610 x 610 mm

 Z askı

 250 mm

Arayüz yazılımı

The Gravostyle™Graphic yazılımı iş üretmeyi her zamankinden  kolay hale getirir. Bu, gravür parametrelerinin sonraki iş için kaydedilmesine ve ileri fonksiyonların bir tıkla diğerlerinde de kullanılmasına izin verir (barkodlar, fotoğraflar, kauçuk mühürler, numaralar, vb.).

 

 

Egzoz sistemleri

Lens
Petek Tabla Divizör
       
       
       
       

 

Benzer Ürünler
SİLİNDİRİK PARÇALAR İÇİN DİVİZÖR

SİLİNDİRİK PARÇALAR İÇİN DİVİZÖR

Plug & Play kurulumu Koni şeklinde parçaların markalanmasına yarayan mekanizma Beş farklı boyuttaki plastik koni ile gönderilir Opsiyonel mandrel Markalamanın tekrarlanması için olan koni bakım sistemi
LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 markalama istasyonu lazerle her türden veri markalar: seri numaraları, 2D Data Matrix kod, referanslar, logolar, vb. Küçük ve orta büyüklükteki parçalarınızı tanımlamada idealdir ve böylece üretkenliği de artırır.
LENS KİTİ

LENS KİTİ

Tüm uygulamalarınıza uyan odak lenslerinin geniş yelpazede çeşidi