LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 OTOMATİK LAZER KABİN


LW2 markalama istasyonu lazerle her türden veri markalar: seri numaraları, 2D Data Matrix kod, referanslar, logolar, vb. Küçük ve orta büyüklükteki parçalarınızı tanımlamada idealdir ve böylece üretkenliği de artırır. Bu Ürünü Paylaş:

LW2 lazer markalama istasyonu: kapsamlı ve çok yönlü

LW2 size kapsamlı ve çok yönlü iş istasyonunu sunar. Onunla vakitten ve tasarım için harcadığınız paradan tasarruf edeceksiniz.

Gravograph'ın tüm lazer çeşitleriyle uyum sağlar -Fiber, DPSS, Yeşil, ve CO2- bu istasyon yüzey ve derin markalama yapabilir.

The LW2 markalama istasyonu şunlarda idealdir:

Materyal türü Yüzeyler
  • metal 
  • plastik
  • ahşap
  • seramik
  • vb.
  • yumuşak
  • zorlu
  • anodize
  • boyalı
  • vb.

Lazer teknoloji çeşidi kullanarak iş istasyonları tüm parçaların en iyi şekilde profesyonel markalanmasını garanti eder.

Benzer Ürünler
SİLİNDİRİK PARÇALAR İÇİN DİVİZÖR

SİLİNDİRİK PARÇALAR İÇİN DİVİZÖR

Plug & Play kurulumu Koni şeklinde parçaların markalanmasına yarayan mekanizma Beş farklı boyuttaki plastik koni ile gönderilir Opsiyonel mandrel Markalamanın tekrarlanması için olan koni bakım sistemi
LS1000XP

LS1000XP

Büyük formattaki CO₂ lazer gravür çözümleri Gravograph tarafından geliştirilmiştir. Kalite, know-how ve düşük masraf arasındaki doğru denge. LS1000XP Gravograph tarafından geliştirilmiştir ve farklı yenilikçi pek çok fonksiyonu tek bir çözüme entegre eder ve üretim sürecini kısaltır. İşlem hızı (4 m/saniye taramalı modda), CO2 lazer kaynakları (60W ile 150W arasında), ve optik seçimleri LS1000XP makinesini yüksek üretkenlik seviyelerini garanti eden hale getirir.
LW1 MANUEL LAZER KABİN

LW1 MANUEL LAZER KABİN

Lazer Çalışma İstasyonu çeşitlerimiz (veya markalama istasyonları) adapte edilebilen ve pratik çalışma alanları sağlar. Lazer teknoloji çeşidi kullanarak iş istasyonları tüm parçaların en iyi şekilde profesyonel markalanmasını garanti eder. Kompkat boyutu ve profesyonel kalite üretim hattından öte lazer markama için ideal çözümü sunar. İhtiyaçlarınız ve uygulamalarınza göre değişen farklı versiyonları mevcuttur. Bu çeşitler son derece kullanışlıdır ve özel durumlar söz konusu olduğunda ekonomik çözümler sunar, yarı otomatik sistem de bunlara dahildir. Kompakt ve sessizdir, küçükten orta boyda parçalara değişen hızlı tanımlama çözümü olarak idealdir. Lazer İstasyonu 1 basit ve ekonomik lazer markalama istasyonudur. Güvenli şekilde ofis ortamında veya tezgahta kurulabilir. Kompakt ve sessizdir, küçükten orta boyda parçalara değişen hızlı tanımlama çözümü olarak idealdir.