B - Gravürcüsü

B - Gravürcüsü


Yüzükler ve bilezikler için olan manuel gravürcü Şimdi alyansları, yüzükleri ve bilezikleri gravürlemek her zamankinden daha kolay!

Boyut : 250 x 290 x 520 mm

Ağırlık : 5.8 kg 

Yüzük ve bilezik boyutu

Min - maks yüzük ve bilezik boyu : 1.5 - 20 mm

Min-maks yüzük ve bilezik çapı : 12 - 25 mm

Min-maks bilezik çapı : 45 - 80 mm

 

  • Altın Yüzük
  • Gümüş Yüzük
  • Çelik Yüzük
  • Bijuteri Yüzük
Bu Ürünü Paylaş:

100% Mekanik

 Bilgisayara veya güç desteğine ihtiyaç duymazsınız, bu makine her yerde kullanılabilir.

Otantik

Elmas gravürü mükemmel şekilde elde geleneksel gravür efektiyle yerine getirilebilir. Farklı karakter setleri sipariş ile gönderilebilir ve son kullanıcı pek çok çeşit içerisinden uygun olanını seçebilir. Şablon harfler pirinç diske gravürlenebilir ve hızlı şekilde bu harfler değiştirilebilir.

Ergonomik:

Otomatik ortalama mandrili sayesinde alyanslar ve yüzükler son derece kolay şekilde konumlandırılabilir ve anında gravüre hazır hale getirilebilir. Yüzük otomatik olarak döndürülür. Her gravürlenen karakterin arasındaki boşluk keskindir.

Boyut

 250 x 290 x 520 mm

Ağırlık

5.8 kg 

Yüzük ve bilezik boyutu

Min - maks yüzük ve bilezik boyu

1.5 - 20 mm

Min-maks yüzük ve bilezik çapı 

12 - 25 mm

Min-maks bilezik çapı

45 - 80 mm

  • Aksesuvar detaylarına "Teknik Dökümanlar" sekmesinden ulaşabilirsiniz.
  • Onecut ve Twincut çeşitlerinde mevcuttur, dönen veya dönmeyen elmaslar kazımalı veya nokta vuruşlu markalamayı cam ve metal üzerine yapmaya olanak sağlar. İnce ve detaylı kişiselleştirme markalamalarına katkı sağlar ve hızı endüstriyel ortamdaki gereksinimlere cevap verir. 

 

 

Benzer Ürünler
RingCube

RingCube

Mücevherat için olan yüzük ve bilezik gravürü Güzel görünümlü ve eksiksiz çözüm, kolaylıkla dükkanda veya atölyede müşterilerin göreceği bir yere kurulabilir.
M40

M40

Farklı özellik ve aksesuarlara sahip profesyonel plakalar için olan optimize gravür alanı istiyorsanız M40 tam size göre, gravürcüler için yenilikçi ve ideal makine!
IM3

IM3

Düz gravür için olan manuel pantograf Yeni başlayanlar için bile kullanımı kolay hale getirir. İhtiyacınız olan tüm uygulamaları barındırır, buna zillerde kullanılan isim plakaları, mücevherler ve diğer tabelalar dahildir.