B - Gravürcüsü

B - Gravürcüsü


Yüzükler ve bilezikler için olan manuel gravürcü Şimdi alyansları, yüzükleri ve bilezikleri gravürlemek her zamankinden daha kolay!

Boyut : 250 x 290 x 520 mm

Ağırlık : 5.8 kg 

Yüzük ve bilezik boyutu

Min - maks yüzük ve bilezik boyu : 1.5 - 20 mm

Min-maks yüzük ve bilezik çapı : 12 - 25 mm

Min-maks bilezik çapı : 45 - 80 mm

 

  • Altın Yüzük
  • Gümüş Yüzük
  • Çelik Yüzük
  • Bijuteri Yüzük
Bu Ürünü Paylaş:

100% Mekanik

 Bilgisayara veya güç desteğine ihtiyaç duymazsınız, bu makine her yerde kullanılabilir.

Otantik

Elmas gravürü mükemmel şekilde elde geleneksel gravür efektiyle yerine getirilebilir. Farklı karakter setleri sipariş ile gönderilebilir ve son kullanıcı pek çok çeşit içerisinden uygun olanını seçebilir. Şablon harfler pirinç diske gravürlenebilir ve hızlı şekilde bu harfler değiştirilebilir.

Ergonomik:

Otomatik ortalama mandrili sayesinde alyanslar ve yüzükler son derece kolay şekilde konumlandırılabilir ve anında gravüre hazır hale getirilebilir. Yüzük otomatik olarak döndürülür. Her gravürlenen karakterin arasındaki boşluk keskindir.

Boyut

 250 x 290 x 520 mm

Ağırlık

5.8 kg 

Yüzük ve bilezik boyutu

Min - maks yüzük ve bilezik boyu

1.5 - 20 mm

Min-maks yüzük ve bilezik çapı 

12 - 25 mm

Min-maks bilezik çapı

45 - 80 mm

  • Aksesuvar detaylarına "Teknik Dökümanlar" sekmesinden ulaşabilirsiniz.
  • Onecut ve Twincut çeşitlerinde mevcuttur, dönen veya dönmeyen elmaslar kazımalı veya nokta vuruşlu markalamayı cam ve metal üzerine yapmaya olanak sağlar. İnce ve detaylı kişiselleştirme markalamalarına katkı sağlar ve hızı endüstriyel ortamdaki gereksinimlere cevap verir. 

 

 

Benzer Ürünler
M20 IQ - M20 PIX - M20 JEVEL

M20 IQ - M20 PIX - M20 JEVEL

M20 Serileri: fotoğraf, plaka, kalem, vb. gravürü Mükemmel kompakt ve çok yönlü çözüm. M20 çeşitleri tüm küçük tabelalar, mücevherat ve kişiselleştirme uygulamaları gravürler.
M40

M40

Farklı özellik ve aksesuarlara sahip profesyonel plakalar için olan optimize gravür alanı istiyorsanız M40 tam size göre, gravürcüler için yenilikçi ve ideal makine!
IS200

IS200

IS200 işaret ve teknik tabelalar, küçük nesnelerin gravürü için ayarlanabilen bir makinedir. Bu makine eşsiz bir mekanik yapı sayesinde sınırsız çalışma alanıyla çok büyük parçaların bile gravürlenmesine olanak sağlar.