LS100 / LS100EX

LS100 / LS100EX


LS100 ve LS100 Ex profesyonel CO₂ gravür ve kesim çözümleridir. Gravograph'ın kompakt CO₂ lazer çözümleri teknolojimizin avantajlarını ayağınıza getiriyor. Bu çözümler genellikle metalik olmayan büyük plastiklerin kesiminde kullanılmaktadır. CO₂ lazer teknolojisi yüksek kalitede yüzey bitirme ve yüksek sonuç alma amacıyla tasarlanmıştır. Gravograph'ın know-how bilgisi ve CO₂ lazer teknolojisi avantajlarının bir araya toplandığı çok yönlü, verimli ve kompakt çözümdür.

LS100 Gravür alanı : 460 x 305 mm  /   Z aksı hareketi : 145 mm

LS100 EX Gravür alanı : 610 x 305 mm  /   Z aksı hareketi : 145 mm

• Gravür ve etiket kesim

• Parça, kupa, hediye, deri veya cam parçalar, işaret panoları markalama.

• Foto markalama ve kauçuk tampon üretimi.

• markalama, gravür ve plastik,

• ahşap, akrilik, seramik, metal kaplama kesim.

• Lazer, cam ve metal kesmez.

Bu Ürünü Paylaş:

CO lazer çözümleri

LS100 ve LS100Ex profesyonel CO gravür ve kesim çözümleridir.

Gravograph'ın know-how ve pazar bilgisinin ürünü olan LS100 ve LS100Ex çözümleri kullanıcılara tam ve konforlu, verimli çözümler sunmaktadır. İhtiyaçları karşılamaktadır: en basit kişiselleştirmeden endüstriyel gravür ve kesim işlerine geniş yelpazede uygulama.

Kullanışlı entegre egzos sistemine sahip LS100 ve LS100Ex çözümleri güvenilirlik özelliği ve dayanıklı yapısı ile birlikte markanın kalite standartlarına uyum sağlamaktadır.

Yönetici yazılım

Laserstyle™ yazılımı hızlı iş elde etmeye yarar. Geliştirilmiş özellikleri gravürü kolaylaştırır (barkodlar, fotoğraflar, sayılar, çoklu tabaklar, plastik mühür sihirbazları vb.). Tanım, depo ve gravür parametleri bir tık uzağınızda!

Harici ulaşılabilirlikleri ve iletişim kapasiteleri grafik yazılım uygulamaları ile gravür ve kesim lazerinin kontrol edilebilmesi bu çözümü eşi benzeri olmayan bir hale getirmektedir.

 

Print & Cut 

Print & Cut çözümü LaserStyle yazılımında mevcuttur ve basılan ürünlerin ek materyallere gerek olmadan kesilmesine olanak sağlar. 

Yatırımdan optimum sonuç alın 

LS100 ve LS100Ex kolaylıkla endüstriyel veya ticari ortamlarda ve hatta ofiste kurulabilir. Bunların ergonomik tasarımı ve özellikleri günlük kullanımı basit ve direkt hale getirmektedir. Harici erişilebilirlik ve önden yükleme mekanizması zahmetsiz yükleme ve parça değiştirme olanağı sağlamaktadır. Arkadan aydınlatmalı tezgahı da işinizi birebir görmenize imkan tanır. Dahili tablo da operatörün işi düzenleyebilmesine ve ayarlara müdahale edebilmesine, vakit kaybından kaçınmaya olanak sağlar.

Materyallerle çalışma

Performansı geliştirmek için, LS100 ve LS100Ex akrilik, plastik, kaplı metal, doğal materyal (kağıt, ahşap, deri, vb.) ve yumuşak materyallere (köpük, kauçuk) gibi materyallere adapte edilebilir.

LS100 ve LS100Ex teknik özellikler

 

LS100

LS100Ex

İş kapasitesi

Boyut (l, d, h)

775 x 725 x 450 mm

1025 x 725 x 450 mm

Gravür alanı

460 x 305 mm

610 x 305mm

Z aksı hareketi

145 mm

Maks. hız

2.54 m/s

CO lazer

Güç aralığı

35, 40, 60W

Güvenlik

CDRH Class II

Arayüz yazılımı

Laserstyle™ Graphic standart olarak direkt kontrolle çalışır. Windows® ortamında kullanılır.

 

 

 

 

 

Egzoz sistemleri

  Lens

 

         

  Petek Tabla   Divizör

 

         
           
           
           
           
           

 

Benzer Ürünler
ÖZEL ÜRETİM LAZER KABİN

ÖZEL ÜRETİM LAZER KABİN

Gravograph lazer markalama istasyonları için olan kişiselleştirme hizmetlerini sunmaktadır. Adapte edilen ve özel üretim için kullanılan bu çözüm talep üzerine kişiselleştirme işlerinde kullanılabilir, iş ortamına kolaylıkla entegre edilebilir. Özel geliştirmeler ve adaptasyonlar, büyük olsun küçük olsun, mükemmel şekilde günlük işlerinizden doğan ihtiyaçlarınızı karşılar.
LW1 MANUEL LAZER KABİN

LW1 MANUEL LAZER KABİN

Lazer İstasyonu 1 basit ve ekonomik lazer markalama istasyonudur. Güvenli şekilde ofis ortamında veya tezgahta kurulabilir. Kompakt ve sessizdir, küçükten orta boyda parçalara değişen hızlı tanımlama çözümü olarak idealdir
KESİM İÇİN PETEK TABLA

KESİM İÇİN PETEK TABLA

Hareketli kesim tesgahı: Azaltılmış yansıma efekti Hızlı ve kolay montaj Çıkabilen uçlar XY lazerleri için uygundur Petek kesim tezgahı: Paslanmaz çelik çerçeve Önemli güç ve dayanıklılık Hızlı ve doğru konumlandırma için olan markalanan hizalama cetvelleri Azaltılmış yansıtma efekti Kolay entegre ve çıkan lazer Bütün markalama alanına ulaşabilir LS100-LS100Ex-LS900 ve LS900XP lazerleri için mevcuttur