LS1000XP

LS1000XP


Büyük formattaki CO₂ lazer gravür çözümleri Gravograph tarafından geliştirilmiştir. Kalite, know-how ve düşük masraf arasındaki doğru denge. LS1000XP Gravograph tarafından geliştirilmiştir ve farklı yenilikçi pek çok fonksiyonu tek bir çözüme entegre eder ve üretim sürecini kısaltır. İşlem hızı (4 m/saniye taramalı modda), CO2 lazer kaynakları (60W ile 150W arasında), ve optik seçimleri LS1000XP makinesini yüksek üretkenlik seviyelerini garanti eden hale getirir.

Gravür alanı : 1220 x 610 mm

Z aksı : 300 mm 

  • Mimari tabelalar
  • POS & tabelalar
  • Paketleme & pakede sarma
  • Ödüller ve kupalar
  • Hediyelikler
Bu Ürünü Paylaş:

Büyük 1220 x 610mm gravür alanı ve 4m/saniye gravür hızı LS1000XP makinesini maksimum çıktı için ideal çözüm haline getirir.

Ergonomi ve üretkenlik

LS100XP standart yapılandırması üretim sürelerini azaltmaya yönelik olarak yenlikçi Gravograph fonsiyonlarını barındırır. Özellikle önden yükleme konsepti tam erişilebilirlik, entegre kesim tezgahı ve çıkartılabilen şeritleri ve materyal kurtarma çekmecesi ile çok büyük parçaların konumlandırılmasını optimize eder. Buna çift geçişli iki yandaki kapılar ve şasinin ön tarafındaki kapı ile modüler gravür tezgahı da yardımcı olur... Sahip olduğu büyük boyut standart bir 1220 x 610mm plakanın tek seferde yüklenmesine olanak sağlar.

Güç

 60 ile 150W arasındaki CO2 lazer kaynakları aynı zamanda istenilen gravür işlerinin yerine getirilmesine ve organik materyallerin kesilmesine yardımcı olur.

LS1000XP tarafından sunulan yenlikçi fonksiyonların hepsinin geliştirilmesi için olan lazer kullanıcısı kısıntılarını incelemiş bulunuyoruz.

CO² Lazer

Güç aralığı

60 ve 80 W hava takviyesi

100 ve 150 W su soğutma 

Gravür özellikleri 

Gravür alanı 

1220 x 610 mm

Z aksı

300 mm

Maks taramalı mod hızı

4m/s

Arayüz yazılımı : Gravostyle™

Gravostyle Laser Graphic yazılımı iş üretmenin hızlı ve kolay olmasına olanak sağlar. Profesyonel direkt kontrol grafik yazılım için geçerlidir. Windows® oratmında çalışır


 

Egzos Sistemleri Lens

Petek Tabla

Divizör
Print&Cut    

 

Benzer Ürünler
LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 OTOMATİK LAZER KABİN

LW2 markalama istasyonu lazerle her türden veri markalar: seri numaraları, 2D Data Matrix kod, referanslar, logolar, vb. Küçük ve orta büyüklükteki parçalarınızı tanımlamada idealdir ve böylece üretkenliği de artırır.
LENS KİTİ

LENS KİTİ

Tüm uygulamalarınıza uyan odak lenslerinin geniş yelpazede çeşidi
LS900

LS900

CO₂ Ağır iş : Gravograph'ın Ağır İş (sağlam) ve Büyük Format CO² lazer çözümleri maksimum üretkenliği endüstriyel uygulamalarda sağlamaktadır. Hızlı ve etkilidir, lazer markalama sistemlerimiz yüksek kalitede markalamayı hizmetinize sunmaktadır. LS900 büyük boyuttaki gravür ve kesim çözümüdür ve optimum üretkenliğe ulaşılması için mükemmeldir. LS900 Endüstriyel Lazerin yüzeyi toplam 610 x 610 mm. Orta ve büyük boyuttaki üretim etiketlerinin markalanması veya kesilmesi için idealdir.