M10 / M10 JEVEL


  • Bijuteri

  • Evlilik yüzük ve bileziklerinin iç ve dış gravürü

M10 elmas gravürünü uygun fiyatlara pratik ve kolay şekilde yerine getirmeye olanak sağlar ve profesyonel yüzey bitirme elde edilir.

Kompakt ve sessiz

Hafiftir: M10 Jewel kuyumcular ve mağazalarda, kiosk ve hatta standlarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Makine A4 kağıdından daha az yer kaplar ve neredeyse her yere kurulabilir.

Elmas gravürü son derece sessiz olarak yerine getirilir ve artık ortaya çıkmaz. Az bakım gerektirir, butik veya küçük kuyumcular için idealdir.

Özel kullanım içindir

Talep içindeki kuyumculardan fikir alınarak geliştirilmiştir, M10 Jewel gravür için gereken tüm aksesuarlar ile birlikte gönderilir. Gravür aksesuarı sayesinde hatasızdır, optimize fontlar ve tam otomatik ayarlar mevcuttur, ayrıca kırmızı simulasyon ışını söz konusudur.

Kullanımı kolay

Birkaç dakika başarılı şekilde gravür işi elde etmek için yeterlidir. Metin, sembol ve logolar GravoStyle™ yazılımı sayesinde kolaylıkla nesne üzerinde konumlandırılabilir. Komposizyon gravür başlamadan önce arayüzde simule edilir ve hata en aza indirilir. Gravür için araçları ve nesneleri kurmak son derece kolaydır. Elmas uç otomatik olarak Z aksında anında ayarlanabilmektedir.

 

Benzer Ürünler