RingCube


Kuyumcular için tasarlanmıştır

Popüler kuyumcular ve mücevher mağazaları ile ortak çalışmalar sonucu geliştirilmiştir, bu kompakt yüzük ve bilezik gravür makinesi en kısıtlı ortamlarda veya mağazalarda kolaylıkla kurulup kullanılabilir.

Güzel görünümlü ve ergonomik

Satış konusunda uzman tasarımcılar yardımıyla geliştirilen bu çözüm son derece güzel görünümlü ve moderndir. Böylece arka odada saklamanıza gerek kalmaz! RingCube makinenizi görülebilecek bir yere kurun ve müşterilerinizin dikkatini çekin! 

The RingCube son derece kompakt bir makinedir. Çekmecesi aksesuar koymak için kısımlara ayrılmıştır, dağınıklığa engel olur. 

Anında gravür

RingCube birkaç dakika içerisinde yüzük ve bilezik gravürüne olanak sağlar. Müşterilerinizin uzun süreler beklemesine gerek kalmaz: çünkü gravürü yapacak kişi sizsiniz ve siz gravürü yaparken onlar da gravürlenecek metnin karakterlerini ve sembollerini seçecektir. Ziyaret eden müşteriler zaman kısıtlaması olmadan değerli mücevherlerini gravürletebilecekler. 

Fişe tak & Çalıştır 

Entegre dokunmatik ekran kılavyesi ile bu makine PC gerekmeden kontrol edilebilir. Arayüzü sayesinde RingCube makinesini bağlayarak gravürü anında başlatabilirsiniz. Entegre yazılım son derece kulanımı kolaydır ve eğitim gerektirmez.

Çok yönlü çeneler her türden yüzük ve bileziğin gravürüne adapte edilebilir. Alet gerektirmez.

Geriye çekilip sonuçların keyfini çıkarın!

RingCube gravür sonuçları çok beğeniliyor. Elmas uç altın, altın kaplama, gümüş, çelik, alüminyum vb. üzerine uzun süre kalan gravürü garanti altına alır.

 

hgf

Benzer Ürünler